היערכות לחוקים ולהנחיות חדשות בניהול חשבונות בתקופת הקורונה


מפגש עם מומחים מובילים למתן הנחיות, נהלים חדשים וכלים להכנת מחלקת החשבונות לעידן הקורונה

היערכות לחוקים ולהנחיות חדשות בניהול חשבונות בתקופת הקורונה
ניהול החשבונות בישראל השתנתה בצורה משמעותית לעומת מה שידענו והכרנו. תפקיד מנהלי החשבונות התרחב מאמצעי דיווח להנהלת החברה או העסק גם לניהול ודיווחים דיגיטאליים ישירים לרשויות המס כמ גם קבלת נתונים מהרשויות באופן מקוון ללא תלות בנותני השירות, ובכלל זה נתונים על אישורי ניהול ספרים, ניכויים במקור של ספקים, הגשת דוחות ותשלומים באופן מקוון ועוד.

תקופת הקורונה שפוקדת  את ישראל ואת העולם כולו, יוצרת מציאות חדשה בניהול החשבונות ומחייבת לימוד והתעדכנות בהנחיות ובפעולת החשבונאיות לצד אילוצים שהכתיבה המציאות החדשה, המחייבים היערכות ולימוד:

  • השפעת הקורונה על  ניהול החשבונות בארגון. 
  • שינויים בתוכנות הנהלת חשבונות  - סעיף 47(א) לחוק המע"מ לספרור חשבוניות
  • מתווה בנק ישראל להחלת תקן EMV במערכות התשלומים של העסקים בישראל
  • השפעת חוק המזומן שנכנס לתוקף על ניהול החשבונות.
המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום מנהלי החשבונות בישראל, קיבצו את טובי המרצים והמומחים בתחומים הרלוונטיים ומקיימים השתלמות חשובה ומיוחדת לתקופה זו, למנהלי חשבונות ומתכבדים להזמין אתכם לקחת בה חלק.

ההשתלמות תיערך ביום ג' - 08/09/20 
במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב 


הכנס ייערך בהתאם לכללים ולהנחיות של משרד הבריאות, בנוגע להתכנסויות בתקופת הקורונה. 


ניהול חשבונות הוא תחום שלמרות היותו דינמי, הוא דורש סדר, דיוק ואחריות רבה. מנהלי חשבונות נדרשים לא פעם להפסיק את עבודתם השוטפת ולתת מענה מהיר ומדויק לכל שאילתה המופנית אליהם, לאתר במהירות ניירת, להגיש דוחות ולחשב נכון, מדויק ויעיל. מנהלי חשבונות נדרשים גם להתמודד עם הפרעות חיצוניות כגון: מענה טלפוני, בירורים וכדו'.

הכנס ייעלה על סדר היום את הנושאים החשובים שמנהלי חשבונות צריכים להיערך אליהם לצד פתרונות, טיפים ותשובות מומחה לשאלות בוערות ובכלל זה המלצות לניהול החשבונות בתקופה מאתגרת זו.

יועץ אקדמי: רו"ח אורי דליות, דירקטור בקבוצת המיסים של PwC Israel - Tax Group, לשעבר מנהל תחום (ביקורת ממוחשבת) ברשות המסים.

למשתתפי הכנס תוענק תעודה מהודרת בפירוט נושאי הלימוד ושעות הלימוד


אל תוותרו על החוויה המקצועית - הירשמו עכשיו ! !

קהל יעד
ההשתלמות מיועדת למנהלי חשבונות, חשבונאים בכירים, מנהלי כספים, חשבים, רואי חשבון, יועצי מס וכל מי שתחום ניהול החשבונות הוא חלק משגרת עבודתו.

דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם  -
 הירשמו עכשיו!

להרשמה מקוונת: הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס: הקליקו כאן