בואו להתעדכן במהפיכה הדיגיטלית שמשנה את דרך ניהול הספרים והחשבונות בישראל

כנס מנהלי חשבונות לקראת חוק ההתייעלות הכלכלית image
כל מה שרציתם לדעת! כל מה שחייבים לדעת על: 
• חוק ההתייעלות הכלכלית בנושא הנפקת חשבוניות וקיזוז תשומות
• טופס 161 החדש - בנושא חישוב ורישום פרישת עובדים וסיום עבודההעידן הדיגיטלי שינה במהירות את הדרך שבה עסקים פועלים, והנהלת החשבונות אינה יוצאת דופן. רשויות המס, כמו אלו בישראל, מאמצות את הטכנולוגיה באמצעות אישור כלים מקוונים להנהלת חשבונות. על ידי השתתפות בהשתלמות חשובה זו, כל הגורמים הרלוונטיים אצלכם ,יישארו מעודכנים בהנחיות, הוראות חדשות ובכלים לניהול ספרי החשבונות.

אנו מתכבדים להזמינך ואת הגורמים הרלוונטיים בארגונך לקורס ההכשרה המיוחד שלנו שנועד לסייע למנהלי חשבונות לייעל את עבודתם ולהרחיב את הידע שלהם בתחומים מרכזיים של ניהול חשבונאות מודרני, ובכלל זה לקבל הסברים והנחיות למימוש תיקון חוק המע"מ, המחייב עוסקים לקבל מרשות המיסים, מספרי אישור לחשבוניות מתאריך 1/4/2024, בנוסף, נדון בשינויים ובנהלים החדשים בכללי הדיווח ונדריך את המשתתפים בכל מה שחשוב לדעת.

הקורס יתקיים בימים ג'-ד'  19-20 במרץ 202
במלון קראון פלאזה תל אביב

* ניתן להירשם גם רק לאחד מהימים, לפי הצורך המקצועי.

ההשתתפות כוללת: תוכנית מקצועית מעשירה, מהנה ומתגמלת, בחוויית למידה יוצאת דופן, תיק ועידה, תעודה, הפסקות אספרסו בר, ארוחת בוקר, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי ועוד.

אל תפספסו את ההזדמנות הזו: הירשמו עכשיו


להורדת טופס לרישום ידני במייל או בפקס: הקליקו כאן

קהל יעד

ההשתלמות מיועדת למנהלי חשבונות, חשבי שכר, מנהלי כספים, חשבים, רואי חשבון, חשבונאים בכירים, יועצי מס וכל מי שתחום ניהול החשבונות הוא חלק משגרת עבודתו.


ההדרכה שלנו תתמקד בחידוד נהלים, הוראות ביצוע ועדכונים מקצועיים בתחומים מרכזיים כמו מע"מ, הנחיות לבדיקת פעולות בדיווח דיגיטלי, כלים אופרטיביים לניהול חשבונות בעידן החדש ועוד. אנו מאמינים שהכשרה זו תעזור לך ולארגון להכין את מחלקת הנהלת החשבונות לעידן הדיגיטלי והמקוון.


חלק א' - 19/03/2024, סוגיות עזיבת עבודה במיקוד על טופס 161 החדש
הכנס יכלול סקירת טופס 161 החדש – ובכלל זה כללי הדיווח החדשים לעניין פרישה ועזיבת עבודה, הכנס יבהיר מהו השינוי מהותי באחריות ההדדית בין העובד הפורש למעסיק ? פרישה מדומה - קבלת קצבאות והמשך עבודה, הצגת טופס 161 החדש והסבר על אופן המילוי.

חלק ב' - 20/03/2024, הנפקת חשבוניות וקיזוז תשומות על פי חוק ההתייעלות הכלכלית החדש!
במסגרת חוק ההתייעלות הכלכלית לשנת 2024, תיקון חוק מס ערך מוסף כך שהחל מה-01.04.2024 יחול שינוי של ממש בנושא הפקת חשבוניות מס של עוסקים בישראל.
הכנס יבהיר וינחה את המשתתפים בנושא תיקון חוק מס ערך מוסף, המחייב עוסקים לקבל מרשות המיסים, מספרי אישור לחשבוניות במועד הוצאתן. כמו גם אי התרה לניכוי מס התשומות לחשבוניות ללא מספר הקצאה.


הכנס נועד לתת הדרכה מעשית לצד הרחבת הידע של מנהלי החשבונות. אנו שואפים לצייד אתך בכלים הנכונים לייעל את עבודתך, ולעדכן אתך בדרישות הרגולטוריות העדכניות ביותר, לצד הרחבת הידע החשבונאי שלך.

המרכז הבינלאומי לכנסים גייס לקורס חשוב זה, מומחים ומרצים מהטובים בתחום:
  • אורי דליות, יועץ בכיר להחלת חוקי מס במערכות מידע, דירקטור בקבוצת המסים ב-PwC Israel - Tax Group,  בעבר כיהן כמנהל תחום ביקורת ממוחשבת ברשות המיסים
  • רו"ח סיגי שניידר, Director, Indirect ,Tax department kpmg
  • אלון רוטנר,  מנהל פיתוח עסקי חברת איזימץ מומחה להתאמות ומעקב חשבוני בכרטיס אשראי בעידן הדיגיטלי
  • רן חובב, יועץ בכיר למיסוי פנסיוני ופרישה, מרכז הפרישה הישראלי
  • עו"ד אסף בקר, שותף במחלקת דיני עבודה, משרד עורכי דין הרצוג פוקס נאמן


אנו מציעים דמי רישום מוזלים לרישום מוקדם, אז הקפידו להירשם בהקדם כדי לנצל את ההזדמנות הזו.

אל תפספסו את ההזדמנות הזו: הירשמו עכשיו 


להורדת טופס לרישום ידני במייל או בפקס: הקליקו כאן


איך להתקדם ולהצליח כמנהלת חשבונות בארגון

הכינו את מחלקת הנהלת החשבונות שלכם לעידן המקוון: הצטרפו לקורס ההכשרה המיוחד שלנו

לקראת הכנס, אסף המרכז הבינלאומי לכנסים המלצות ותובנות מהמרצים ומהמומחים של הכנס, שאין ספק שיוכלו לעזור לך להתקדם ולהצליח. לרשימת ההמלצות הקליקו כאן


"בעולם העסקים, המראה האחורית תמיד ברורה יותר מהשמשה הקדמית". - וורן באפט